Google překladač překládá věty, texty i slova

Do políčka pro překlad textu můžete zadat jak jednotlivá slovíčka, celé věty a nebo dlouhé texty. pokliknutí na tlačítko "přeložit" se v pravém okně objeví text přeložený pomocí strojového překladu Google překladače (Google translatoru).

Rozpoznávání jazyka překladu

Do políčka zdrojového textu určeného k překladu vložte text ze schránky (Ctrl+C | Ctrl+V) a zadejte cílový jazyk do kterého chcete text přeložit. Jako zdrojový jazyk můžete nechat vybranou možnost "Rozpoznat jazyk" - Google překladač si s tím velice dobře poradí.

Překlad provádí Google překladač

Online překladač vět využívá jedinečnou technologii Google Translate. V případě, že potřebujete pouze rychle pochopit význam anglického textu, překladač Google poslouží velice dobře.

Google překladač pro 100 jazyků

Online Google překladač překládá více než 100 jazyků:

Angličtina, Arabština, Bulharština, Čeština, Čínština, Dánština, Finština, Francouzština, Hebrejština, Holandština, Chorvatština, Irština, Italština, Japonština, Maďarština, Němčina, Norština, Polština, Portugalština, Rumunština, Ruština, Řečtina, Slovenština, Španělština, Turečtina, Ukrajinština a desítky dalších světových jazyků.

toplist